دی ۲۳, ۱۴۰۲

فلزیاب قوی SPECTRA

فلزیاب قوی  SPECTRA

پيشرفته ترين دستگاه تعيين موقعيت داراي دامنه وسيع در جهان . ترکيب و تلفيق فرکانس ديجيتال اسکن ها براي طلا، نقره، مس، برنز،آهن، سرب، آلومينيوم، الماس، آب، حفره ها و محفظه هاي خالي و موارد ديگر.

کاربر ميتواند فرکانس را بخوبي در مراحل 1 هرتزي تنظيم نمايد تنظيم و ميزان کردن زمين بصورت ديجيتال براي بررسي شرايط زمين و انتخاب اتوماتيک و تجسم کردن شکل موجي مناسب و درست براي پيشگيري و ممانعت از بررسي هاي اشتباه در مورد مواد معدني. روشن شدن اتوماتيک در برخورد و مواجهه با زمين . در دستگاه اسپکترا هيچ دکمه و کليد روشن کردن وجود ندارد. اين دستگاه شرايط زمين را چک ميکند و در زمينهاي رساناي مناسب و خوب به طور اتوماتيک روشن ميشود، و سيگنال را دريافت مي کند.اسپکترا به هيچ نوع ميله، کابل، فيلتر و باتري خارجي نياز ندارد. اين يک طرح فشرده است که براحتي کنترل ميشود. آن در تمامي مسيرها تشخيص و شناسايي خود را انجام ميدهد.

سيگنال در شعاع360 درجه منتقل ميشود و کاربر به يک مسير محدود نميشود. عملکرد تنظيم و تعديل زميني اسپکترا ميزان مواد معدني و ميزان رطوبت خاک را بررسي ميکند، نتايج به عنوان عدد شناسايي و تشخيص ارزش و اهميت زمين، و در مقادير 00 تا 99 مشخص وظاهر ميگردد .

اين عدد شناسايي کاربر را از نوع زمين در حال اسکن شدن آگاه مي سازد. تعيين کننده هاي موقعيت داراي دامنه وسيع که در بازار تبليغ ميشوند چيزي به جز توليد کننده هاي فرکانس که داراي ساختاري ساده بوده و براي استفاده خاص در زمين مورد استفاده قرار مي گيرند نمي باشد.

خاکها داراي ترکيبات متفاوتي از رطوبت و مواد معدني مي باشند. در کارکردن يک توليد کننده فرکانس، سيگنالهاي آن در يک زمين رسانا منتقل مي شود اما بطور کل در زمينهاي سست وشل نفوذ نمي کند، يا در خاکهاي داراي مواد معدني زياد کاربر نشانه هاي هدف اشتباه و غلط دريافت مي کند. ويژگي تنظيم زمين ديجيتال DGB در دستگاه اسپکترا توسعه يافته است تا نشانه هاي دقيق و معتبري از هدف ارائه دهد، تا حداکثر دامنه و عملکرد ثابت و پايدار را با توجه به نوع زمين حفظ نمايد.

حتي بعداً سيستم رديابي اسپکترا دقت و درستي تنظيم زمين را از طريق انتخاب موج شکلهاي متغير در فرکانس منتقل شده براي سازگار شدن با خاک تکميل خواهد نمود. براي مشاهده تصوير ويدئويي اسپکترا بايد اينترنت اکسپلورر نصب شود تا محتوا و مضامين محدود شده فعال و المنتها و عوامل اکتيو ايکس را مجاز سازد .

حالت و وضعيت آهن و فلز را انتخاب کنيد و وقتي که سيگنال دستگاه اسپکترا انرژي کافي نسبت به زمين را دريافت کندشمارشگر در صفحه نمايشگر به شما نشان داده و اسکن کردن هدف شروع خواهد شد. زماني که شمارشگر متوقف ميشود ميدان مغناطيسي به اندازه کافي قوي مي باشد و پيغام شروع اسکن کردن به اپراتور اطلاع ميدهد که هدف را جستجو نمايند، تمامي اشيا و اهداف فلزي ديگر در اين منطقه توسط دستگاه اسپکترا ناديده گرفته ميشوند، و اشياي مورد نظر انرژي لازم و کافي براي مشهود و نمودار شدن را جذب و دريافت مي کنند .

مثالهايي از انتخاب اتوماتيک سيگنال به خاطر شرايط مختلف و متفاوت خاک دستگاه اسپکترا يک تکنولوژي و نوآوري گسترده و جهاني لبه هاي برنده و قطعي را نمايان مي سازد: “ترکيب فرکانس ديجيتال” DFS. تنها تعيين موقعيت کننده دامنه وسيع و گسترده در بازار که داراي بازده سيگنال از ريزپردازشگرDSP مي باشد، و بقدري سريع ميباشد که بتواند در هر ثانيه 40 ميليون دستورالعمل را اجرا نمايد، بطور اتوماتيک تصحيح دقت و درستي فرکانس را انجام دهد.

SPECTRA

هر فلز يک فرکانس مولکولي خاص و ويژه خود را دارد، تا کنون تعيين موقعيت کننده هاي داراي دامنه وسيع و گسترده قادر به حفظ کردن ثبات و پايداري سيگنال به ميزان کافي نمي باشد تا بتواند هدف و شي مورد نظر را مشهود و نمودار سازد، خطاها و اشتباهات معمول و متداول مواد معدني و اهداف نامشخص و بدون منبع به خاطر طوفانهاي مغناطيسي و خورشيدي مي باشد. “DPS داخلي” دستگاه اسپکتراي ما تمامي اينها را انجام ميدهد آن در زمان عملکرد و کار ميليونها تصحيح سازي اتوماتيک را در فرکانس بازده و حاصله بوجود مي آورد، براي سازگار شدن و تطابق يافتن با برنامه ريزي براي فلزات و يک سيگنال دقيق تا 0،1 هرتز بوجود مي آورد. نتيجه اينکه: تنها فلز انتخاب شده تحريک ميشود و هيچ اشتباهي بوجود نمي آيد .

فاصله اي بيش از 1600 متر دامنه، عمق 7 متر

گارانتي دستگاه تا 2 سال مي باشد .

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس مستقیم