دی ۲۴, ۱۴۰۲

دستگاه بيونيک 01

دستگاه بيونيک 01 طلايابي با محدوده زياد است که عمدتاً براي يافتن طلا و نقره مورد استفاده قرار مي گيرد.

طلاياب بيونيک 01 مي تواند براي رديابي و يافتن بسياري از فلزات مورد استفاده قرارگيرد. رديابي و يافتن طلا، نقره و جستجوي گنجي در فاصله زياد و دوردست

مهمترين اهداف اين فلزياب مي باشند .

دستگاه بيونيک

اين ردياب مي تواند اشيايي از جنس طلاي طبيعي مانند قطعات طلا يا رگه هاي طلا را بيابد و همچنين مي تواند اشياي طلاي دفن شده درخاک ازجمله جواهرات، زيورآلات، مجسمه هاي طلا يا نقره، حلقه هاي طلا و سکه هاي طلا يا نقره را شناسايي نمايد. اين طلاياب دوربرد همچنين مي تواند براي جستجوي طلا در بستر رودخانه و نزديک ساحل مورد استفاده قرار گيرد. همچنين اين طلاياب مي تواند طلا را به طور دقيق و درست در کوهستان، جنگل و بيابان تشخيص دهد و بيابد.طلاياب بيونيک 01 نه تنها مي تواند در زمينهاي خشک خوب عمل کند بلکه براي فضاهاي مرطوب و نمناک و خاکهاي خيس نيز مناسب مي باشد و مي تواند پس از يک روز باراني بدون هيچ مشکل و مسئله اي مورد استفاده قرار گيرد.

اين طلاياب نسبت به تغييرات يوني و ميدان مغناطيسي منطقه اطراف بسيار حساس مي باشد ازاينرو اين طلاياب داراي عملکردي بسيار بهتر در مناطقي با جمعيت و بنا وساختمانهاي کمتربوده ودر محيطهاي طبيعي دقيقتر و بهتر عمل ميکند. بنابراين اين دستگاه مي تواندبه بهترين نحو روي نزديکي و مجاورت طبيعت تنظيم و درجه بندي شود و ناهنجاريها را در جاهايي که امکان يافتن طلا وجود دارد تشخيص دهد و کشف نمايددستگاه بيونيک 01 بطورخاص درجستجوي سريع براي طلا و نقره مورد استفاده قرار مي گيرد تا مناطق جديدي که ممکن است در آن گنجهايي مخفي شده باشد را مشخص نمايد.

اين دستگاه مي تواند براي.تشخيص و شناسايي طلا با محدوده و دامنه زياد جستجوگر طلا ردياب دوربرد خود را قبل از شروع جستجو و رديابي تنظيم ميکند.براي آزمودن اوليه يک منطقه و زمين ناشناخته بکاررود تا مکانهاي دفن شدن گنجها در آن تعيين شود، بنابراين استفاده از اين دستگاه به آن دسته ازجويندگان طلا که هيچ اطلاعاتي در مورد اينکه بايد جستجو را از کجا شروع نمايند ندارند توصيه مي شود. با استفاده از اين دستگاه جويندگان طلا مي توانند يک ديد و بررسي کلي از منطقه اي بزرگ بدست آورند.اين تکنولوژي دوربرد بطور ويژه براي مناطقي که پياده راه رفتن در آن سخت است يا ممکن نيست طراحي شده است.

اين کاربرد به جنگلها، کوههاي سنگي و مسيرهاي سنگي و ناهموار تعلق دارد.جستجوگر طلا ميتواند با قرار دادن دستگاه بيونيک 01 در جهات مختلف و حرکت دادن آن بطور افقي از سمت چپ به راست ويا برعکس مسير و جهتي را که اشياي طلا يا نقره دفن شده در آن قرارگرفته اند تشخيص دهد و بيابد. يابنده طلا زماني که دستگاه را در مسير شيء طلا يا نقره قرار دهد بلافاصله يک سيگنال صوتي و يک پيغام روي صفحه نمايشگر دريافت ميکند.اگر اين دستگاه درست تنظيم شود تنها نسبت به اشياي طلا و نقره واکنش نشان مي دهد، و ديگر فلزات آهني يا ديگر انواع فلزات و نيز حفره ها را نشان نخواهد داد. زماني که يک سيگنال مثبت بدست آمد، اين جريان اسکن کردن بافاصله بايد در مسيري يکسان از موقعيتي ديگر تکرار شود (مثلاً جوينده طلا مي تواند 50 متر به چپ يا راست حرکت کند). در مکاني که هر دو سنجش به يکديگر برخورد کردند، ممکن است يک شيء طلا يا نقره مدفون باشد. اين روش مشخص شدن متقاطع ناميده مي شود.

اين تصوير تعيين ومشخص کردن متقاطع توسط دستگاه بيونيک 01 را

اولين سنجش در موقعيت A انجام شده است. اگر يک سيگنال مثبت حاصل گشت بايد اسکن کردن در موقعيت B تکرارشود،که حدود20-50 متر دورتر از نقطه اول است. اگر يک سيگنال مثبت ديگروجود داشت،طلا در محلي قرار دارد که دوسيگنال مثبت به يکديگر ميرسند.اين طلا ياب داراي دو سيسنم جستجوي جداگانه مي باشد :

سيستم انرژي زيستي (حالت بيونيک(

سيستم يونيزاسيون (حالت يوني (

سيستم انرژي زيستي در طول تعيين محل طلا و نقره با انرژي زيستي بدن شما واکنش نشان مي دهد تا حداقل تغييرات اشياء را نشان دهد. بدين ترتيب طلاياب بيونيک 01 قادر به تعيين موقعيت تمامي اشياي فلزي مي باشد درحاليکه سيستم يونيزاسيون يک روش براي اندازه گيري پرتوافکني و تابش يوني مي باشد.

بنابراين يک بخش واکنش و فعل و انفعال فلز-يون در بيونيک 01 وجود دارد.همچنين سيستم انرژي زيستي قادر به تشخيص موقعيت اشيايي که از قديم و يا به تازگي دفن شده اند نيز مي باشد و مهم نيست که قدمت آنها چقدر مي باشد.

سيستم يوني عمدتاً براي يافتن اشياي مصنوعي دفن شده بکار مي رود.

• منحصر به فرد ترين ردياب بصورت كاملا پرتابل با قدرت رديابي بالا و عمق بيشتر.

• حساسيت به طلا.نقره.الماس.

• شعاع عملكرد 15 كيلومتر.

• عمق كاوش: 65 فوت برابر 20 متر و بيشتر

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس مستقیم